مهندس سعدی

کارآفرینی بر محور اکوسیستم و اقتصاد دانش بنیان

مهندس سعدی

کارآفرینی بر محور اکوسیستم و اقتصاد دانش بنیان

مهندس سعدی

رشد و توسعه متوازن اقتصادی و اجتماعی کشور با کارآفرینی بر مبنای عامل اصلی سرمایه انسانی در اکوسیستم و ایجاد ارزش اقتصادی و اجتماعی برتر در فضای انگیزشی رقابتی کارآفرینانه و حمایت از تولید ملی دست یافتنی است. بی شک ثروت کل جامعه حاصل مجموع ثروت اقتصادی و ثروت اجتماعی است.


طبقه بندی موضوعی
اوقات شرعی

مصاحبه موفقیت با برایان تریسی

دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۱، ۰۷:۲۹ ق.ظ

مصاحبه موفقیت با برایان تریسی

از غلبه بر سرطان تا ساخت کسب و کار فوق العاده!


اشاره:
برایان تریسی برای اغلب موفقیتی ها نامی آشناست. نویسنده ده‌ها کتاب کاربردی در زمینه تکنیک‌های موفقیت و کسب و کار که به جهت توصیه های علمی و واقع‌بینانه‌اش طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد و تا کنون به صدها شرکت بزرگهان مشاوره داده است.

مصاحبه اختصاصی موفقیت با برایان تریسی
ژان بقوسیان – مشاور بازاریابی و فروش

 


ژان بقوسیان: سلام آقای برایان تریسی. خیلی خوشحالم که این امکان را دارم که با شما صحبت کنم و تشکر از وقتی که در اختیارمان قرار دادید. همانطور که گفته بودم این مصاحبه در مجله موفقیت ایران چاپ خواهد شد.
اولین سوال این است که به نظر خودتان دلیل معروفیت شما در کشورهای مختلف از جمله ایران چیست؟برایان تریسی: در ابتدا باید بگویم بنابر تجربه شخصی‌ام، ایرانی‌ها از باهوش‌ترین و خوش‌برخوردترین افراد جهان هستند. من با مردان و زنان ایرانی زیادی در ایالات متحده، کانادا و کشورهای دیگر از جمله ایران کار کرده‌ام. همواره همکاری با آنها لذت‌بخش بوده و از استعدادها و توانایی‌های آنها متعجب شده‌ام.
شاید دلیل محبوبیت کتاب‌هایم کاربردی بودن و قابل‌اجرا بودن آنها است. مردم می‌تواند کتاب‌ها را بخوانند و بلافاصله ایده‌های گفته شده را به‌کار گیرند تا فعالیت‌ها و کارشان بهبود یابد.
ایرانی‌ها و مخصوصا صاحبان کسب‌و‌کار ایرانی بسیار عمل‌گرا هستند و علاقه زیادی به یادگیری مطالبی دارند که نتایج کارشان را بهبود دهد. کتاب‌های من دقیقا برای این نوع افراد نوشته شده است.
 

ژان بقوسیان: مطلع شدم که شما دچار سرطان حنجره شده‌اید، آیا این موضوع حقیقت دارد و وضع سلامتی کنونی شما چگونه است؟برایان تریسی: در ماه مارس 2010 پزشکان تشخیص دادند که سرطان حنجره دارم. این موضوع برایم واقعا تکان‌دهنده بود. باید زندگی‌ام را مجددا سازماندهی می‌کردم تا بتوانم تحت درمان قرار گیرم. در این صورت سرطان تحت کنترل درمی‌آید و در حالت ایده‌ال از بین می‌رود.
از آوریل تا اوت سال 2010، تحت شیمی درمانی، جراحی و پرتو درمانی قرار گرفتم. در پایان این دوره اثرات سرطان تقریبا ناپدید شده بود! هم‌اکنون تا 95 درصد درمان شده‌ام و سر کار می‌روم. مسافرت‌ها را مجددا آغاز کرده‌ام و در کشورهای مختلف سخنرانی می‌کنم و سمینار برگزار می‌کنم.
زمانی که تحت درمان بودم دو کتاب نوشتم! دوره‌های آموزشی زیادی ساختم و تقریبا هر روز کار