مهندس سعدی

کارآفرینی بر محور اکوسیستم و اقتصاد دانش بنیان

مهندس سعدی

کارآفرینی بر محور اکوسیستم و اقتصاد دانش بنیان

مهندس سعدی

رشد و توسعه متوازن اقتصادی و اجتماعی کشور با کارآفرینی بر مبنای عامل اصلی سرمایه انسانی در اکوسیستم و ایجاد ارزش اقتصادی و اجتماعی برتر در فضای انگیزشی رقابتی کارآفرینانه و حمایت از تولید ملی دست یافتنی است. بی شک ثروت کل جامعه حاصل مجموع ثروت اقتصادی و ثروت اجتماعی است.


طبقه بندی موضوعی
اوقات شرعی

غلبه بر افسردگی (سگ سیاه)

سه شنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۲، ۰۸:۲۵ ق.ظ
در علم ارتباطات و تبلیغات، قالب پیام و مجرای ارتباطی که برای رساندن آن پیام به دست مخاطب استفاده می‌شود از اهمیتی برابر با خود پیام برخوردار است 
(مارشال مک لوهان: رسانه (همان) پیام است)... 

چرا که اگر دقت کافی برای انتخاب این دو شاخص صورت نپذیرد، هرگز هدف نهایی که دریافت پیام و اثرپذیری مخاطب می‌باشد انجام نخواهد شد.

این مقدمه را گفتیم تا توجه شما را به انتخاب دقیق، وسواس فوق‌العاده و ظرافت بکار گرفته شده در تولید این پیام بین‌المللی که از سوی سازمان بهداشت جهانی تولید شده جلب نماییم. 
انیمیشن سگ سیاه، محصول WHO (سازمان جهانی بهداشت) برای شناساندن پدیده افسردگی و مبارزه با آن است که به لحاظ اثرگذاری و جذابیت می‌تواند با هزاران پوستر و بیلبورد و مقاله برابری نماید!

  نسخه‌ی فارسی این انیمیشن چهار دقیقه‌ای آموزنده و زیبا که توسط هنرمندان خلاق ایرانی  ویرایش و صداگذاری شده است در زیر ، تقدیم حضورتان شده است ..
امید که افسردگی از شما و همه ی مردم دنیا دور باشد.
 
برای مشاهده فیلم لطفا روی این لینک کلیک و در صورت نیاز می توانید از آن کپی بردارید(Save as نمایید.)